Hopp til innhold

Tradisjonen tru stilte HLF opp også i år med testing under Moldejazz.

Det er eit stort apparat som må på plass for å få til dette. Takka vere folk frå lokallag i andre delar av fylket, klarte vi å ha eit tilbod kvar dag gjennom jazzveka. 

Bilde frå stand på Moldejazz 2023. 3 menn som står og pratar 2 personar som deler ut  proppar på Romsdalsmuseet. Gruppe av menneske som får proppar på RomsdalsmuseetTo jazzmusikarar innom HLF sin standFrivillige i HLF som stiller på standPolitikarar saman med representantar frå HLF på stand

Det var mange, unge og litt mindre unge, som kom innom for ein prat og for testing. Også politikarane viste interesse for hørselssaka, og HLF oppfordra til tilrettelegging under valkampen slik at alle kan utøve den demokratiske retten det er å engasjere seg demokratisk. 

Håkon Leikarnes i HLF Molde

Fant du det du lette etter? Gi oss din tilbakemelding

Takk for at du hjelper oss å lage en bedre tjeneste.
Skriv din tilbakemelding i skjemaet nedenfor.

Dette feltet er påkrevd
Angi en korrekt e-postadresse

Takk for din tilbakemelding